Tvorba e-Shopů - GoPay - platební systém

DAVID STUDIO net s.r.o. >> Tvorba e-Shopů >> GoPay - platební systém

DAVID-STUDIO.net

Sponzorujeme

Reference

Ceník

Kontakt


TVORBA E-SHOPŮ

Internetové obchody

Moduly

Xml Feeds do zboží

Vyhledávače katalogy

Doména a webhosting

PayU - platební systém

GoPay - platební systém

ThePay - platební brána

Video prezentace


Klientská podpora
Jaroslav David Šplháček
+420 606 721 840
david@david-studio.net


Proč si vybrat právě nás?
dlouholetá praxe v oboru
komplexnost služeb
nepřemrštěné ceny
krátké dodací termíny
srozumitelná komunikace
první místa ve vyhledávačích
RSS AKTUALITY
Tvorba webovych stranek s vlastni administraci
Tvorba webovych stranek, vase nova moderni prezentace. Tvorba webovych stranek u nas je pro vas jistota uspechu

Tvorba e-Shopu internetoveho obchodu
System pro obchodovani na internetu. Tvorime internetove obchody na nejnovejsich technologiich a propojenich

SEO Optimalizace pro vyhledavace
Nejste videt na internetu? Vsechno jde, kdyz se chceGoPay - Platební brána. Kasička. Peněženka. Obchodní účet


GoPay - Platební brána. Kasička. Peněženka. Obchodní účet

GoPay on-line system platební brány pro platby kreditními kartami 

 

GoPay platební brána je univerzální platební řešení s centralizovanou nabídkou nejpopulárnějších platebních metod na českém a slovenském trhu. Vše na jednom místě v rámci jediného partnerství s GoPay.

GoPay platební brána nabízí veškeré platební metody z jediného uživatelského prostředí. Ověřené řešení, které využívá přes 2000 obchodních subjektů, přináší ekonomické výhody a je vhodné pro veškeré obchodníky v internetovém prostředí bez omezení. Stačí jediný vztah s GoPay a obchodník získá akceptaci požadovaného počtu platebních metod.
Základní princip platební brány:

 

GoPay - platební brána - integrace

1. Úspora nákladů

Výhodou GoPay platební brány je především výrazná úspora času a finančních nákladů jinak vynaložených na:

 • individuální smluvní vyjednávání s dodavateli platebních metod
 • vedení bankovních účtů u každého z dodavatelů platební metody
 • programátorské kapacity k zajištění integrace každé platební metody
 • správa a komunikace s každým dodavatelem platební metody

S GoPay veškeré více náklady odpadají. Spočítejte si úsporu vlastních finančních prostředků a přesvědčte se sami o výhodách, které přináší GoPay platební brána.

2. Nejvíce platebních metod

GoPay platební brána centralizuje nejvyšší počet platebních metod na českém a slovenském trhu. Řešení podporuje snadnou aktivaci požadovaných platebních metod prostřednictvím adaptivní a jednoduché integrace. Nové platební metody jsou průběžné doplňovány a aktivovány bez dalších dodatečných nákladů na straně obchodníka.

3. Výhodné podmínky

GoPay platební brána nabízí nízkonákladové řešení s garancí nejnižšího poplatku z realizovaného objemu. Základní poplatky za využívání GoPay platební brány naleznete zde. V případě zájmu o zaslání individuální poplatkové nabídky nás kontaktujte prostřednictvím poptávkového formuláře. Obchodní oddělení Vás bude neprodleně kontaktovat s nabídkou a bude k dispozici pro vaše budoucí dotazy.

4. Rychlé peníze

Veškeré přijaté platby z GoPay platební brány jsou online připisovány na GoPay obchodní účet obchodníka a jsou okamžitě k dispozici potřebám obchodníka. Výběr peněžních prostředků v průměru trvá tři dny, v závislosti na zvoleném typu bankovního domu.

5. Rychlá integrace

V případě akceptace nabídky garantujeme rychlé vyřízení smluvních náležitostí pro okamžitou aktivaci Vašeho podnikání. Běžně nabízíme zahájení integračního procesu před podpisem smlouvy. Dojednání smluvních podmínek lze řešit souběžně a ušetřit tak čas. Jsme připraveni Vaše podnikání aktivovat v řádech dnů.

6. Bezpečnost

GoPay platební brána aplikuje sofistikovaný kontrolní systém včetně systému řízení rizik s cílem eliminovat podvodné transakce. GoPay využívá moderních analytických přístupů a hodnotících nástrojů, které napomáhají online automatizovaně odhalovat rizikové transakce. Přínosem pro každého obchodníka je výrazné snížení počtu těchto problémových transakcí na nejnižší úroveň, které jinak ve většině případů pro obchodníka znamenají finanční ztrátu. Více informací

7. Customizace

GoPay platební brána nabízí základní přizpůsobení vzhledu grafickým požadavkům obchodníka. Každý obchodník má možnost měnit obrázek pozadí a logo vlastní GoPay platební brány. Grafické prostředí je navrženo tak, aby jednoduchou úpravou bylo dosaženo maximálního přizpůsobení se korporátnímu stylu obchodníka.

8. On-line podpora

Jsme si vědomi, že kvalita našich služeb je pro obchodníky velice důležitá, proto je našim cílem poskytnout obchodníkům i jejich zákazníkům kvalitní bezplatnou podporu. Jsme online, abychom pomohli vyřešit technické i běžné dotazy týkající se reklamací nebo provozu platebního systému GoPay. Na veškeré dotazy garantujeme odpověď do následujícího pracovního dne.

9. Zahraniční platby

GoPay platební brána pomáhá obchodníkům s rychlou expanzí na další zahraniční trhy díky akceptaci EUR měny. EUR platby jsou přijímány na odděleném EUR GoPay obchodním účtu obchodníka a jsou vypláceny na EUR bankovní účet. Nedochází k měnovým konverzím a tím k žádným ztrátám hodnoty finančních prostředků na straně obchodníka ani plátce. Samozřejmostí GoPay platební brány je jazyková podpora platebního styku v anglickém jazyce.

10. Opakované platby

U vybraných platebních metod nabízí GoPay platební brána opakované neboli rekurentní platby. Služba pracuje na principu inkasa, kdy klient souhlasí s periodou platby a limitním termínem ukončení. V případě úspěšné první platby, která autorizuje celkové nastavení, probíhají následné opakované platby v definované periodě již automaticky, bez nutnosti zadávání jakýchkoliv údajů ze strany klienta. Řešení je vhodné zejména pro obchodníky s předplatným obsahem. Výše opakované platby může být fixní, ale také i variabilní v definovaném pásmu.

11. Řetězené platby

Součástí GoPay platební brány jsou tzv. řetězené platby, které nabízí obchodníkům možnost řídit platbu mezi dvěma vlastními zákazníky. Výhodou je kontrolovaná platba mezi prodejcem a plátcem s online informací o takto realizované platbě. Řetězené platby jsou vhodné zejména pro aukční servery, obchodní domy, zprostředkovatelské portály nebo také promicroworking, apod. Více informací naleznete v produktovém letáku.

12. Platby na vyžádání

U vybraných platebních metod lze aktivovat platby na vyžádání, které jsou plně pod kontrolou obchodníka. Podmínkou je první autorizační platba ze strany klienta, během které jsou uloženy veškeré potřebné informace. Následné vyžadované platby ze strany obchodníka klient pouze stvrzuje bez dodatečného a opětovného zadávání jakýchkoliv údajů.

13. Předautorizace

U vybraných platebních metod nabízí GoPay platební brána tzv. předautorizace. Tento druh plateb je vhodný zejména u obchodníků, jejichž poskytované zboží/služby jsou při prodeji momentálně nedostupné. Jedná se o formu úhrady, kdy platba není dokončena v okamžiku potvrzení platebního příkazu, ale až v okamžiku vyžádání ze strany obchodníka. Během předautorziace dochází pouze k blokaci peněžních prostředků na straně klienta po dobu maximálně 14 dnů. Na vyžádání ze strany obchodníka jsou peněžní prostředky převedeny z platební metody ve prospěch GoPay obchodního účtu nebo v případě nerealizované objednávky jsou peněžní prostředky na straně klienta bezplatně odblokovány k dalšímu užití.

14. Slevový program

Součástí GoPay platební brány je slevový program pro podporu nákupních zvyklostí stávajících zákazníků obchodníka. Základnu slevového programu tvoří tzv. slevové kódy, které jsou generovány platebním systémem GoPay. Pokud je slevový kód použit na GoPay platební bráně, dojde k ponížení platby o hodnotu slevy. Řešení nabízí slevové kódy na aktuální platbu nebo na budoucí nákup.

15. ABO formát

Samořejmostí GoPay platební brány je univerzální komunikace se všemi dostupnými účetními systémy. Platební brána GoPay podporuje export transakčních pohybů do formátu ABO, CSV a XML pro plnohodnotný import jednotlivých penežních pohybů.

16. Individuální řešení

Cílem GoPay platební brány je nabízet řešení, které je multifunkční a přizpůsobivé obchodním potřebám. Rozumíme individuálním požadavkům, které se snažíme tvarovat do životaschopného řešení. S individuálními požadavky nás kontaktujte na david@david-studio.net.


Platební metody:


GoPay platební brána integruje veškeré populární platební metody. Vše pohodlně na jednom místě s centralizovanou správou finančních prostředků.

GoPay platební brána pokrývá celé spektrum platících zákazníků nabídkou veškerých druhů platebních metod na trhu. Výběr je individuální s možností platební metody libovolně měnit a doplňovat. Aktivace platebních metod je zcela zdarma.


Součástí jsou následující kategorie platebních metod:


Platební karty - 53% využití


Platba platební kartou se v několika letech stala nejvyužívanější platební metodou pro úhradu zboží a služeb v internetové komerci, díky jednoduchému užívání a vysoké rozšířenosti. Masivní popularitě napomáhá také dnes již standardní vysoká bezpečnost s minimální možností zneužití. Vysoká bezpečnost GoPay platební brány je doplněna bezpečnostními standardy typu 3D-Secure stanovené karetními asociacemi VISA a MasterCard, které výrazně snižují možnost zneužití platebních karet při platbě na internetu.

 
GoPay - podporované druhy platebních karet
 

Výhody pro obchodníky:

 • vysoké zabezpečení
 • online zpracování plateb
 • akceptace CZK a EUR měny
 • opakované platby
 • předautorizace a platby na vyžádání

Výhody pro zákazníky:

 • podpora 3D Secure bezpečnostních standardů
 • žádné poplatky za realizovanou platbu
 • okamžitá úhrada
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby

Online bankovní převod - 23% využití


Online bankovní převody díky tzv. bankovním tlačítkům nabízí bezpečnou, komfortní a okamžitou platbu ze standardního internetového bankovnictví banky zákazníka. Výhodou je autorizace již předvyplněného příkazu, což eliminuje chybné zadaní a zvyšuje celkovou rychlost provedené platby.


GoPay platební brána podporuje online platby následujících bankovních domů:


 GoPay - platební metody 1


Výhody pro obchodníky:

 • online informace o provedené platbě
 • finančně výhodnější podmínky než u platebních karet
 • akceptace CZK a EUR měny

Výhody pro zákazníky:

 • platba prostřednictvím vlastního internetového bankovnictví
 • předvyplněný platební příkaz
 • okamžitá úhrada na kliknutí
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby


Expresní bankovní převody - 11% využití


Expresní bankovní převod přináší spojení výhod běžného bankovního převodu s výhodami platebního systému GoPay. Výsledkem je expresní běžný bankovní převod s výhodnějšími podmínkami než u online bankovních převodů, tzv. bankovních tlačítek.


Díky vlastní sítí bankovních účtů společnosti GOPAY je platba vždy realizována v rámci stejné banky. Výhodou je provedení platby vždy téměř online a zdarma na straně platícího zákazníka. Informace o zaplacení je obchodníkovi předána v řádu minut dle bankovního domu.


GoPay platební brána pokrývá bankovní účty těchto bankovních domů:

 

GoPay - platební metody 2


Výhody pro obchodníky:

 • finančně výhodnější podmínky než u bankovních tlačítek
 • informace o zaplacení v krátkém časovém intervalu
 • akceptace CZK a EUR měny

Výhody pro zákazníky:

 • oblíbená a ověřená platební metoda
 • zkrácení reakční doby obchodníka
 • nulové náklady za realizaci bankovní platby
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby

Mobilní platby - 7% využití


Mobilní platby umožňují zákazníkům realizovat online platby za zboží a služby prostřednictvím vlastního mobilního telefonu. Platby jsou zákazníkům strhávány buď z kreditu předplacené karty nebo přičteny k vyúčtování u tarifních klientů.


Podporované mobilní platby:

 • mPlatba - způsob platby, který umožňuje zákazníkům zaplatit prostřednictvím mobilního telefonu libovolnou částku až do výše 1 200 Kč. Jedná se vždy výhradně o platbu v prostředí internetu s SMS autorizací na platební bráně mobilního operátora.
 • Premium SMS - platební způsob úhrady zboží a služeb prostřednictvím zpoplatněné SMS zprávy. SMS zpráva je na straně zákazníka zpoplatněna zvýšenou sazbou až do výše 99 Kč.

Výhody pro obchodníka:

 • vhodné pro úhradu drobných částek
 • oslovení velkého spektra platících zákazníků
 • online zpracování plateb

Výhody pro zákazníky:

 • platba z mobilního telefonu
 • okamžitá úhrada zboží a služeb
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby

Elektronické peněženky - 5% využití


Elektronické peněženky nabízejí výhodnou alternativu k běžným bankovním účtům a jsou využívány zejména pro úhradu nižších a středně vysokých částek. Jedná se o progresivní platební metodu v internetovém prostředí, která umožňuje registrovaným zákazníkům provádět online platby pohodlným a bezpečným způsobem bez nutnosti poskytování osobních a finančních údajů.


Podporované elektronické peněženky:


GoPay - elektronické peněženky


Výhoda pro obchodníky:

 • nejnižší poplatky
 • online zpracování plateb
 • vhodné pro úhradu drobných částek
 • akceptace CZK a EUR měny

Výhoda pro zákazníky:

 • okamžitá úhrada zboží a služeb
 • evidence realizovaných plateb
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby

Kupónové platby - 1% využití


Kupónové platby nabízí hotovostní způsob úhrady za nákup zboží a služeb prostřednictvím sítě platebních terminálů.


Podporované kupónové platební systémy:


GoPay - kupónové platební systémy


Výhody pro obchodníky:

 • alternativa k online platebním metodám
 • online zpracování plateb

Výhody pro zákazníky:

 • hotovostní úhrada
 • diskrétní platba
 • uživatelská podpora ze strany GoPay během realizace platby

Více o platební bráně GoPay si můžete přečíst přímo na webu GoPay
  RSS WAP   (vygenerováno za: 0s)  
payu platební systém