GTS SMS GATE

DAVID STUDIO net s.r.o. >> GTS SMS GATE

DAVID-STUDIO.net

Sponzorujeme

Reference

Speedometer

GTS Czech Republic

Ceník

Kontakt


Klientská podpora
Jaroslav David Šplháček
+420 606 721 840
davidstudiodavid@gmail.com


Proč si vybrat právě nás?
dlouholetá praxe v oboru
komplexnost služeb
nepřemrštěné ceny
krátké dodací termíny
srozumitelná komunikace
první místa ve vyhledávačích
podnikame bez korupce
RSS AKTUALITY
Tvorba webovych stranek s vlastni administraci
Tvorba webovych stranek, vase nova moderni prezentace. Tvorba webovych stranek u nas je pro vas jistota uspechu

Tvorba e-Shopu internetoveho obchodu
System pro obchodovani na internetu. Tvorime internetove obchody na nejnovejsich technologiich a propojenich

TEST - SPEEDOMETER

Zmerte si rychlost sveho internetoveho pripojeni.

Internet Connection Speedometer


SEO Optimalizace pro vyhledavace
Nejste videt na internetu? Vsechno jde, kdyz se chceGTS SMS GATE


GTS SMS GATE Společnost GTS Czech je poskytovatelem SMS služeb pro hromadné rozesílání a příjem SMS a premium SMS zpráv. Prostřednictvím SMS platformy GTS mají zákazníci GTS Czech možnost na profesionální úrovni realizovat B2B (business to business) a B2C (business to customer) SMS aplikace. Služba GTS SMS Gate je inteligentní SMS brána pro hromadné odesílání SMS, jejíž součástí jsou uživatelské aplikace pro odesílání SMS, aplikace pro management SMS účtu uživatelem a aplikace určené ke snadné integraci do IT infrastruktury zákazníka.

 

Výhody služby:

 

GTS SMS Gate zajistí snadné, bezpečné, inteligentní a user friendly připojení zákazníků, kteří mohou prostřednictvím dodaných SMS aplikací využívat následující základní funkcionality:

 

 • odesílání a příjem jednotlivých SMS do pevných, mobilních i zahraničních sítí
 • hromadné odeslání SMS z předem připraveného textového souboru
 • odpovědní a příchozí SMS směrovat zpět do SMS aplikace zákazníka
 • vyžádání doručenky k SMS (potvrzení o doručení SMS adresátovi)
 • podmíněné přesměrování, nebo trvalé přesměrování všech příchozích SMS na libovolnou e-mailovou adresu, případně pevné nebo mobilní telefonní číslo
 • dohledové centrum GTS Czech zajišťuje nepřetržitý dohled nad SMS platformou i telekomunikační sítí a okamžitý odborný zásah v případě potřeby
 • kontaktní centrum s nepřetržitým provozem (24 hodin denně, 7 dní v týdnu)
 • individuální přístup k zákazníkům považujeme za samozřejmost

 

Komu je služba určena:

 

Služba GTS SMS Gate je určena zejména pro firemní zákazníky a zákazníky z oblasti veřejné správy, kterým umožňuje na profesionální úrovni řešit SMS komunikaci pro provozní, marketingové, informační a jiné účely. Službu lze integrovat jako součást interní IT infrastruktury zákazníka (napojení CRM, dohledových systémů, call centra apod.) nebo využívat prostřednictvím dodávaných SW aplikací přístupných on-line nebo instalovaných v PC.

 

Základní parametry služby:

 • odesílání a příjem SMS do/z všech mobilních sítí v ČR – O2, T-Mobile, Vodafone, Mobilkom
 • odesílání a příjem SMS do/z pevných sítí v ČR
 • odesílání a příjem SMS do/z více než 230 zahraničních destinací
 • volbu odeslání SMS s číslem nebo bez čísla odesílatele SMS (tzv. A číslo)
 • přímé napojení IT infrastruktury zákazníka prostřednictvím protokolů HTTP/HTTPS, UCP/EMI a dalších
 • plně redundantní SMS platforma s dohledem 24x7
 • technologie SMS platformy umístěné v profesionálním zabezpečeném datovém centru se zálohovanou konektivitou do páteřní sítě a zálohovaným napájením


SW aplikace GTS SMS Gate


GTS SMS Gate nabízí tyto SW aplikace, které si zákazník nainstaluje do svého PC nebo integruje do své IT infrastruktury a prostřednictvím zabezpečeného internetového protokolu propojí s SMS platformou GTS:

 • B-SMS– samostatná SMS aplikace do PC s připojením k internetu, s vlastním adresářem, pro odesílání a příjem zpráv přímo z počítače. Umožňuje odeslání jednoho textu formou SMS (text do 800 znaků) na jedno nebo více čísel, nebo hromadné odeslání SMS z předem připraveného .csv souboru. Aplikace též umožňuje nastavit přesměrování příchozích zpráv na mobilní telefon nebo e-mail.
 • Profil SMS – s využitím běžného web prohlížeče (např. Internet Explorer) může zákazník v této on-line aplikaci nastavovat a měnit základní parametry svého SMS účtu (změna hesla, denního limitu, e-mailové adresy a čísla pro přesměrování příchozích SMS a další parametry). Umožňuje odeslání jednoho textu formou SMS (text do 800 znaků) na více čísel nebo hromadné odeslání SMS z předem připraveného .csv souboru“.
 • SMS backend – je určen k integraci služby „hromadné SMS“ do zákaznické aplikace (CRM systém, informační systémy apod.) přímo u zákazníka. SMS backend se volá přímo z příkazové řádky jako spustitelný .exe soubor, jeho činnost se řídí pomocí parametrů ve volacím příkazu. Dovoluje odeslat SMS jednotlivě nebo z předem připraveného .csv souboru. K dispozici je verze pracující pod OS Windows nebo Linux.
 • SMS web formulář - je určen k integraci služby „hromadné SMS“ do web portálu zákazníka.
 • Customer Manager - slouží pro management SMS účtů koncových uživatelů (např. zaměstnanců zákazníka). Administraci uživatelských SMS účtů může provádět přes vzdálený přístup do aplikace Customer Manager odpovědný pracovník zákazníka (skupinový administrátor) a zákazník pak má SMS účty pod přímou kontrolou a dohledem.

Reporting:


Služba GTS SMS Gate nabízí zákazníkům on-line přístup k provozním datům a detailním informacím o vyúčtování. Přístup k reportovacím nástrojům je zabezpečen prostřednictvím přístupového jména a hesla, které jsou zákazníkovi vygenerovány v rámci procesu zřízení služby a doručeny na kontaktní e-mail.

Provozní data jsou pro všechny zákazníky dostupná prostřednictvím on-line reportů SMS platformy GTS. Zákazník zde získá aktuální přehled o počtech odeslaných/doručených zpráv do/z jednotlivých telekomunikačních sítí včetně historie a základních statistických přehledů.

Detailní informace o vyúčtování za službu GTS SMS Gate jsou dostupné prostřednictvím aplikace Webcare. Aplikace Webcare obsahuje aktuální přehled zákazníkem využívaných služeb, elektronické kopie faktur a pro službu GTS SMS Gate pak detailní výpisy provozu včetně ceny účtované za jednotlivé SMS zprávy.GTS Czech Republic partner

DAVID STUDIO net s.r.o.

Naše zdarma linka: 800 900 908

Mobil: 606 721 840

Tel/Fax/VoIP: 571 161 322

E-mail: david@david-studio.net

 

Jméno*
Email*
Předmět
Telefon*
Text*
Text z obrázku* captcha_code
   
DOPORUČUJEME

  RSS WAP   (vygenerováno za: 0.00253s) Zajímavé výměnné odkazy  
payu platební systém